Dlaczego my?!

 

Pewne domy
w
niskiej cenie


Za wyborem naszych usług przemawia wiele argumentów. Przede wszystkim doświadczenie - istniejemy na rynku już prawie 20 lat. Przez ten czas zyskaliśmy niezbędną wiedzę, dzięki której jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom naszych klientów. Na rynku wyróżnia nas krótki czas realizacji powierzonych zleceń przy zachowaniu najwyższych standardów. Dzięki kontroli jakości na każdym etapie prac klient może być pewny, że dom, który będzie użytkować, jest w pełni bezpieczny dla niego i jego rodziny.
Każdy stworzony przez nas budynek posiada swój niepowtarzalny, indywidualny charakter. Ich architektura i klimat wnętrz dodają uroku każdej spędzonej w nich chwili. Odpowiednia wysokość ścian kolankowych oraz kąt nachylenia dachu dają dużą przestrzeń i wygodę na poddaszu, precyzyjna obróbka konstrukcji budynku, która daje szczelność poszczególnych połączeń konstrukcji.

 
Często odwiedzają nas klienci, którzy posiadają swój własny projekt domu i chcą zrealizować go w oparciu o wykorzystanie oferowaną przez nas technologię. Drewno, z którego wykonujemy wszystkie projekty, to sezonowany świerk bez przebarwień, importowany ze Skandynawii.
Nowoczesna stolarka na okuciach obwiedniowych firmy ROTO dopasowana precyzyjnie do konstrukcji budynku oraz precyzyjna obróbka konstrukcji budynku, która daje szczelność poszczególnych połączeń konstrukcji zapewniają trwałość i bezpieczeństwo na lata. Wszystkie elementy domu produkowane są w jednej, renomowanej fabryce, z którą współpracujemy od lat. Na wszystkie nasze realizacje oferujemy gwarancję jakości.

Pełna satysfakcja
dotychczasowych
klientów


Facebook